

- Nederland.TVJongeren.TVNederland.TVSpelletjes.TV
- Amusement.TVKennis.TVNieuws.TVSporten.TV
- Beurs.TVKinderen.TVOndernemen.TVTalentenjacht.TV
- Cultuur.TVKook.TVOnrecht.TVVaartuig.TV
- Formule1.TVLachen.TVOranje.TVVerkiezing.TV
- Gamen.TVMensen.TVPolitiek.TVVoertuig.TV
- Geloof.TVMode.TVReis.TVVoetbal.TV
- Gezondheid.TVMuziek.TVSerie.TVWeer.TV
- Informatief.TVNatuur.TVSpeelfilm.TVWoon.TV
08-11-2022
Het is inmiddels 170 dagen later. Sofia Desmarest verdedigt haar zeilboot tegen andere wanhopige mensen die aan boord proberen te klimmen, want ze heeft een doel. Helemaal alleen op haar grote zeiljacht probeert ze een eiland te bereiken waar de superrijken een zelfvoorzienend toevluchtsoord hebben opgezet. Het is alleen nog maar de vraag of ze daar weet te komen.
Journalist Welmoed Sijtsma onderzoekt wat ze kan doen, nu er een neppornovideo van haar online staat. En ze praat over de impact hiervan met vrouwen die het ook overkwam.
Nadat ze een meisje hebben gered van een auto-ongeluk, zijn Boden en Severide verrast wanneer ze een pakketje ontvangen. Brett vindt het moeilijk om haar mond te houden over Cruz die weer contact heeft met zijn inmiddels getrouwde schoolliefde. Otis pakt zijn volgende uitdaging aan. Bria komt terug in Dawsons leven door een crisis.
Nederland telt meer dan vijf miljoen mantelzorgers. Hoe vergaat het zes mantelzorgers in Deventer? Houden ze het vol? Het is 'standje overleven', volgens Louise die voor haar zoon Mees zorgt en worstelt met de vraag of ze haar eigen leven ooit nog terugkrijgt. De zorg eist een steeds hogere tol van haar. Ingrijpende beleidswijzigingen zorgen ervoor dat mantelzorgers tegenwoordig de steunpilaren van ons zorgsysteem zijn.
Ruben Brekelmans en Marleen de Rooy over de nieuwe asielwet. * Abdelkader Benali over zijn theatervoorstelling Moeder en zoon. * Zakaria Boufangacha en Marieke Blom over de FNV-loonseis van 14,3 procent. * Charles Groenhuijsen en Mirjam Sterk over de tussentijdse verkiezingen in Amerika.
Dagelijkse talkshow waarin Eva Jinek met de hoofdrolspelers uit de actualiteit het gesprek van de dag voert. Journalistiek, scherp, onderhoudend en over onderwerpen uit de media, cultuur, sport en maatschappij.
In dit programma, dat draait om het achterhalen van de geschiedenis die speelde op een specifieke datum, zien we de redactie bezig met het onderzoek naar verschillende grote en kleine onderwerpen.
Johan, Wilfred, René en Valentijn Driessen bespreken in razendsnel tempo de actualiteit: de tussentijdse verkiezingen in de VS, nieuws over Ihattaren en de asielwet.
Crisisoverleg VVD. De VVD-fractie in de Tweede Kamer is begonnen aan overleg met partijleider Rutte over de asielwet. Binnen de coalitie wordt al weken gepraat over een wet van staatssecretaris Van der Burg om asielzoekers beter te spreiden over gemeenten. * Waardering voor het MBO. Het MBO krijgt meer waardering vanuit politiek Den Haag. Niet alleen in woorden, maar ook in geld. In de studio is Robbert Dijkgraaf, Minister van Onderwijs, Cultuur & Wetenschap, om over zijn MBO-plannen te praten.
Na zijn afstuderen moet Joe Kimbreau een grote beslissing nemen die zijn leven naar drie zeer verschillende paden leidt.
Hoe verwerken de vrijwilligers een actie die niet goed afloopt? En hoe gaan deze stoere mannen en vrouwen om met hun eigen angsten? Redder Gerwin is in beeld en is er een reanimatie van een oudere dame op een boot. Een reanimatie die helaas niet goed afloopt.
Volgens Gianni Infantino, voorzitter van wereldvoetbalbond FIFA, zijn er slechts drie mensen om het leven gekomen bij de bouw van de stadions in Qatar. Danny Ghosen onderzoekt of er een fonds komt voor de nabestaanden, en vraagt de KNVB en Louis van Gaal of zij dat fonds steunen. Maar hoe weten we zeker of het geld bij de nabestaanden terecht komt als de doden niet erkend worden?
Na lang wachten maakt Nathan (50) zich klaar voor de geslachtsbevestigende operatie. Met het eindresultaat is hij superblij: eindelijk heeft hij de 15 centimeter waar hij al zo lang van droomt. * Voor San-Loiza (21) is het dubbel feest. Ze is jarig én eindelijk staat er een V in haar paspoort. Helaas viert ze het feestje zonder haar zus. Van haar krijgt San-Loiza een vervelend bericht. * Frederick (23) werkt hard aan zijn zelfvertrouwen. Dit is niet makkelijk, maar gelukkig heeft hij veel steun aan zijn broertje. Voor álle vragen over man-zijn kan hij bij hem terecht.
Agenten Stef en Sarkis doen een drugsvangst en laten Ewout zien hoe jonge jongens verstrikt raken in het net van de drugswereld. Marleen en Bas schieten het slachtoffer van een heftige verkeersruzie te hulp maar dat wordt hen niet in dank afgenomen. Tijd om stoom af te blazen is er niet: er wordt een woning overvallen. En Dianne en Rick worden gedwongen hun vuurwapen te trekken.
Voor de volledige aflevering, klik op de onderstaande link: Klik hier deel 8 bespreken we de totstandkoming van de kosten voor het in beheer nemen van Fort Oranje door de gemeente. Ondanks aangiftes, juridische procedures en openbaarmakingen probeert de gemeente exorbitante bedragen in rekening te brengen. Dat gebeurt met als doel het verkrijgen van de grond van Fort Oranje. De parallellen met de coronacrisis waarbij vele miljarden werden besteed zonder daar verantwoording over af te leggen en zonder de regels te volgen zijn opmerkelijk. --- Deze video is geproduceerd door Café Weltschmerz. Café Weltschmerz gelooft in de kracht van het gesprek en zendt interviews uit over actuele maatschappelijke thema's. Wij bieden een hoogwaardig alternatief voor de mainstream media. Café Weltschmerz is onafhankelijk en niet verbonden aan politieke, religieuze of commerciële partijen. Waardeer je onze video's? Help ons in de strijd naar een eerlijker Nederland, vrij van censuur en Steun Café Weltschmerz en word Stamgast! Klik hier je onze nieuwsbrief ontvangen in je mailbox? Klik hier je op de hoogte worden gebracht van onze nieuwe video's? Klik hierboven dan op Abonneren!
Humberto bezoekt Jonnie en Therese Boer van restaurant De Librije en oesterkweker Jean Dhooge.
Omdat ieder pondje door het mondje gaat, zijn Teun en Greetje aan het shaken geslagen. Op de genderrevealparty van Gerda en Klaas wordt eindelijk bekend of ze een jongen of een meisje krijgen. Aan de Spaanse Costa genieten Tony en Derre van zon, zee, strand én Hollandse tapas.
Is de mysterieuze asielzoeker Henri uit Zwolle een engel door God gezonden of een ordinaire oplichter? Susanna denkt dat laatste nu hij haar streng religieuze ouders heeft overgehaald alles te verkopen en naar een Afrikaans conflictgebied te emigreren. Kees ontdekt dat twee van de 16 kinderen van het gezin die nog thuis wonen acuut gevaar lopen.
Dr. Sam Griffith wordt het nieuwe hoofd van chirurgie, nadat haar baas dr. Rob "Griff" Griffith in coma raakt.
Theaterpersoonlijkheid Adelheid Roosen geeft met haar theatervoorstellingen een stem aan hen die zelden worden gehoord, zoals in haar zogeheten 'wijksafari's' - locatietheater waarbij de bewoners zelf een rol spelen in de voorstelling. Ze vonden al plaats in de Amsterdamse Bijlmer, in de wijk Utrecht Overvecht en in Mexico. Nu gaat Adelheid Roosen ervoor naar Tanger, Marokko, en Volle Zalen reist met haar mee. Ook bezoekt Cornald Maas met haar de nonnenschool, waar ze op jonge leeftijd geen enkele vrijheid ervoer.
De tweeling Retta en Jolanda zijn onafscheidelijk. Samen met hun gezinnen én vader en moeder betrokken ze 30 jaar geleden een groot landhuis in Oudewater. Maar nu hun ouders zijn overleden en de kinderen het nest hebben verlaten willen ze verhuizen naar een kleiner appartement. Freddy staat al jaren bekend als de snelste kapper van Arnhem. De verkoop van zijn kapperszaak en aangrenzende woning met bijzondere inrichting gaat helaas niet zo vlug. Yasemin en Engin verkopen hun smetteloze huis in Deventer dat rechtsreeks uit een woonmagazine lijkt te komen.
Binnenkort online op een nieuw kanaal en een nieuwe website!
Binnenkort online op een nieuw kanaal en een nieuwe website! Teaser 2: Klik hier
Ludo vertelt Bing wat hij te weten is gekomen over Barry, waardoor Bing anders naar de situatie kijkt. Steef is dankbaar als Marwan, voorwaardelijk, belooft zijn mond te houden.
Met het laatste nieuws, gebeurtenissen van nationaal en internationaal belang en de weersverwachting. En op NPO 1 extra met gebarentaal.
Twee kandidaten testen onder hoge druk hun kennis in verschillende categorieën. Hoe zetten zij hun jokers in, hoeveel rondes zullen de spelers het volhouden en met welk bedrag gaan de spelers uiteindelijk naar huis? Met elke dag aan het begin van de uitzending de kijkersvraag.
Van de meest sexy man op aarde tot de asielwet, en van Tinder voor apen tot het nieuwe seizoen van 'De kijk van Koolhoven'.
Waar vind je de echte liefde? Het First Dates restaurant opent weer haar deuren. De gasten zijn single en op zoek naar de ware. We zien singles die dromen van een geschikte partner. Leidt een eerste date tot een tweede? En wie vindt de perfecte match?
Danique woont in een van de eerste sociale duurzame prefabwoningen in Buurtschap te Veld, een buurtje met bewoners die naar elkaar omkijken. * Nadia Zerouali maakt kisir, een rijke, Turkse maaltijdsalade met aubergines en een krokante eikorst. * In de Vinex-wijk Leidsche Rijn ligt een hele kleurrijke openbare tuin, ontworpen door Piet Oudolf. Een bijzondere plek, omdat het hier gaat om een bewonersinitiatief waarbij de bewoners 'm met elkaar onderhouden. * Kunsthistoricus Geert Pruiksma bezoekt in Rotterdam het Slavernijmonument, een beeld met dansende totslaafgemaakten op een boot, in de vorm van een muzieknoot.
Van dit programma is geen informatie beschikbaar
Duo van dienst: Laila Frank en Wouke van Scherrenburg. * De VVD is na koortsachtig overleg eindelijk overstag: steun voor de asielwet, maar wel in ruil voor minder instroom. Kan dat? Te gast: NOS-verslaggever Wilma Borgman en Nederland Is Vol-maker Sander Heijne. * De tweelingzussen Lisa en Chrisje delen lief en leed met elkaar. Ze vertellen ze over hun bijzondere hechte band, jaloezie en meer. * Het strijdlied Bella Ciao grijpt de harten van mensen wereldwijd. Met Donatello Piras en Hadewych Minis duiken we in de aantrekkingskracht van én de controverses rond het partizanenlied. * De Koorbazen sluiten af met hun opvoering van Bella Ciao.
In de eerste aflevering van ‘The Chop Shop’ behandelen we de trailer van ‘Black Panther: Wakanda Forever’. Dit doen we met Nnelg (artiest), Angelique Houtveen (radio dj en Marvel fan) en Giancarlo Sanchez (filmmaker). In ‘The Chop Shop’ ontleden we previews van je favoriete films, series, albums of games. Elke aflevering nodigen we gasten uit die elk hun eigen expertise hebben in een ander vakgebied: makers, talenten, culturele experts of gewoon superfans! Marvel Studios’ Black Panther: Wakanda Forever draait vanaf 9 november in de bioscoop. Ga voor tickets en meer info naar Klik hier NL is alles wat je gewend bent van Complex, maar dan in een Nederlands jasje. Op de website ComplexNL.com vindt je artikelen uit de wereld van muziek, sneakers, fashion, lifestyle en sport. Op YouTube brengen we je de vertrouwde Complex-video's met Nederlandse gasten en natuurlijk exclusieve eigen formats. Sneaker Shopping, Hot Ones en nog veel meer, zie je op Complex NL. #BLACKPANTHER #THECHOPSHOP #COMPLEXNL Benieuwd naar meer? Houd Complex NL in de gaten en vergeet je niet te abonneren op het kanaal. Check ons ook op: Website: Klik hier Klik hier Klik hier
Het laatste nieuws uit binnen- en buitenland en het weer, speciaal voor de jonge kijker. En op NPO 1 extra met gebarentaal.
Nederland is een koninkrijk, maar vanaf 1588 was Nederland ruim twee eeuwen lang een republiek, dus zonder koning. Nizar volgt het leven van een van de belangrijkste personen uit die tijd én uit onze geschiedenis: de grote staatsman Johan van Oldenbarnevelt (1547-1619). Johan was zelfs betrokken bij de geboorte van Nederland als onafhankelijk land. Toch werd hij onthoofd en nog wel in opdracht van de zoon van zijn grote held Willem van Oranje. Ard en Fjodor doen een eigen poging om het uit te leggen.
Sopraan Francis van Broekhuizen en pianist Gregor Bak duiken de regio in om mensen te verrassen met een liedje. Van Omroep West. Verder 'De Keuken van Zeeland' van Omroep Zeeland, met deze keer: pareltarwe.
In de snelkookproef presenteert chocoladekoningin Kirsten Tibballs haar complexe 'Cherry on Top' dessert. Het gerecht die het minst lijkt op haar nagerecht, stuurt zijn maker naar huis.
VVD vergadert over asieldeal: hoe gaat het in Ter Apel? * Hoe de inflatie de tussentijdse verkiezingen in de VS beheerst en het president Joe Biden nog moeilijker kan maken * Waarom Anthony uit Bonaire naar de klimaattop gaat: 'Wij komen als eerste Nederlandse gemeente onder water te staan' * Er wordt niet genoeg gedaan tegen seksueel geweld bij jongeren
Bedankt voor het kijken naar deze Fortnite video Ik ben Thorben, beter bekend als "vThorben" en ik upload dagelijks gamingvideo's om 16:30 uur. Abonneer en zet het belletje aan om niets te missen!! SUPPORT A CREATOR CODE: Fortnite: vThorben (ad) Business: vthorben@4alllevels.com MIJN SETUP: Headset: ASTRO Gaming A40 TR: Klik hier Logitech G915: Klik hier Logitech G502 LIGHTSPEED: Klik hier Logitech G840 XL: Klik hier Logitech Brio 4K Stream Edition: Klik hier ASTRO Gaming C40 TR: Klik hier Blue Blackout Spark SL: Klik hier Blue Compass: Klik hier Blue The Pop: Klik hier MEDIA Instagram: Klik hier Klik hier Klik hier
Meestal is Freek op zoek naar dieren, maar dit keer reist hij met behulp ván dieren. Samen met een groep husky's reist Freek op de slee door het besneeuwde landschap van Noorwegen. En dat dit niet zo makkelijk is als het eruitziet, daar komt hij al snel achter. Het gaat met vallen en opstaan. Freek komt verderop een kudde rendieren tegen. Freek legt uit hoe rendieren overleven in hun ijzige omgeving.
Steffy maakt zich zorgen over wat Brookes komst naar Aspen gaat betekenen voor Taylor. Brooke smeekt Ridge om te vertellen waarom hij wegging en vraagt hem om met haar mee te gaan naar huis.
Not one, but two brilliant drives from the Mercedes driver! Lewis Hamilton lets you inside his mind as he scythed his way through the field in Saturday's Sprint race before climbing to the summit in Sunday's grand prix proper following a nerve-wracking duel with title rival Max Verstappen. For more F1® videos, visit Klik hier F1®: Klik hier #BrazilGP
Nieuws en achtergronden van vlak voor de intocht tot aan de verjaardag van Sinterklaas.
Het Langste Antwoord Wint! (Roblox) ????Meer leuke video's bekijken? dat kan hier!: Klik hier VOOR MEER & ABONNEER! ????Deze video is voor iedereen & alle leeftijden! ????Laat weten wat je van de video vindt! ????Instagram: Klik hier Ik ben Job. Ook wel bekend als Dutchtuber! Op dit YouTube kanaal upload ik dagelijks nieuwe filmpjes. Deze filmpjes zijn bedoelt voor iedereen & alle leeftijden. Music by Kevin Macleod: Klik hier by Roa Klik hier Creative Commons — Attribution 3.0 Unported — CC BY 3.0 Free Download / Stream: Klik hier promoted by Audio Library Klik hier for Summer by Roa Klik hier Creative Commons — Attribution 3.0 Unported — CC BY 3.0 Free Download / Stream: Klik hier promoted by Audio Library Klik hier
Een nieuwe dag op de base. En wederom eentje voor in de boeken. Het is Super Glue Day: een dag vol testjes met lijm.
AZ-trainer Jan Sierksma reageert voor de camera van AZ TV op de loting van de Youth League. ? Abonneer je op het YouTube-kanaal van AZ! Klik hier Volg AZ ook via: ???? Facebook | Klik hier Twitter | Klik hier Instagram | Klik hier TikTok | Klik hier AZ eSports | Klik hier
? Bedankt voor het kijken naar deze video! Bekijk hier mijn TRUIEN EN NOG MEER VETTE SHIT: Klik hier Bestel hier mijn eigen boek: Klik hier Abonneer voor meer plezier: Klik hier Mij dagelijks volgen? Neem een kijkje hier: - Snapchat: Gio_141 - Twitter: Klik hier Instagram: Klik hier Mijn Spotify lijst: Klik hier filmpje krijgen van mij? Ga naar deze site: - Klik hier Fanmail opsturen? Straat: Plantageweg 17b (Pico Bello) Plaats: Alblasserdam Postcode: 2951GN ? Afspeellijsten van video's: - Sims 4: Klik hier Video's met familie: Klik hier Fifa pack openings: Klik hier Vlogs: Klik hier Omegle: Klik hier ben Giovanni en ik probeer het publiek op YouTube te entertainen met video's! Al mijn video's zijn in 1080p, dat betekent dus HD! Ik upload video's als Sims 4, maar vooral verhalen over levensgebeurtenissen, vlogs en allerlei challenges en random dingen. Reizen en vloggen vind ik het leukste om te doen. Ik upload ook veel video's met mijn familie, want dat wordt altijd goed ontvangen.
Amerikadeskundige Willem Post over de tussentijdse verkiezingen. De inzet: de verdeling van de Senaat en het Huis van Afgevaardigden. * Regisseur Martin Koolhoven deelt zijn liefde voor de film met de kijker in het nieuwe seizoen van De kijk van Koolhoven. * Antje Monteiro, Joanne Telesford en Hilke Bierman staan in het theater met de muzikale voorstelling Girls on Fire. Ze treden ook op.
Patrick gaat weer de straat op met de vraag of mensen de beroemde scene uit Lady & de Vagebond na te doen. De jury geeft vervolgens hun ongezouten mening over alles wat mensen daarop antwoorden. Volg jij ons al op TikTok? www.tiktok.com/@slamofficial Vergeet je niet op onze YouTube-kanalen te abonneren: SLAM! – Radio Klik hier SLAM! – Music Klik hier SLAM! – Series Klik hier Wil jij exclusieve content? Volg ons op Instagram: Klik hier Meer zien van Patrick? Klik hier Meer van de jury? Instagram Danique: Klik hier Instagram Max: Klik hier Julia: Klik hier Richard: Klik hier Senna: Klik hier Your Life.
Bekijk hier de uitzending van Rondo van afgelopen maandag 7/11/2022 terug. Met deze week in onze voetbal talkshow te gast: MARCO VAN BASTEN, RUUD GULLIT, KHALID BOULAHROUZ en JAN VAN HALST ? Abonneer je nu op het YouTube kanaal van Ziggo Sport om alle uitzendingen terug te kijken ? Klik hier Rondo is het voetbal, voetbal en nog eens voetbal dat de klok slaat. Aan tafel bij Wytse van der Goot sluiten analisten als Marco van Basten, Youri Mulder, Ruud Gullit, Aad de Mos en Jan van Halst regelmatig aan om over de actualiteit van het nationale en internationale voetbal te discussiëren. Voor alle samenvattingen, interviews en talkshows van Ziggo Sport kun je kijken op ZiggoSport.nl ? Klik hier meer Ziggo Sport? Bekijk ook onze andere social media kanalen: ? Twitter | Klik hier Facebook | Klik hier Instagram | Klik hier #rondo #sierddevos
Lifestyleprogramma met dagelijkse inspiratie voor een lekker leven in en om het huis.
Van dit programma is geen informatie beschikbaar
Een doelpunt. De overwinning. Uitzinnige momenten van vreugde. Vieren met vrienden, familie en andere AZ’ers. Allemaal voor datzelfde doel. Allemaal voor AZ. Ook bij een kleine kans op scoren, is er altijd een kans op juichen. Juich jij met AZ mee in de tweede seizoenshelft? Scoor dan nu jouw halve seizoenkaart via AZ.nl/seizoenkaart. ? Abonneer je op het YouTube-kanaal van AZ! Klik hier Volg AZ ook via: ???? Facebook | Klik hier Twitter | Klik hier Instagram | Klik hier TikTok | Klik hier AZ eSports | Klik hier
Abonneer op dit kanaal: Klik hier video: Knolpower kledinglijn ? Klik hier speel ook games! Die kan je hier vinden ? Klik hier je alleen korte & grappige momenten zien? Klik dan hier: Klik hier naam is Enzo Knol en ik upload elke dag om 4 uur een vlog! Abonneer je op mijn kanaal zodat je alles kan bekijken wat ik mee maak: Klik hier me op: Instagram: Klik hier Alle afspeellijsten ? ? EnzoKnol Vlogs 2601 t/m 2800: Klik hier EnzoKnol Vlogs 2401 t/m 2600: Klik hier EnzoKnol Vlogs 2201 t/m 2400: Klik hier EnzoKnol Vlogs 2001 t/m 2200: Klik hier EnzoKnol Vlogs 1801 t/m 2000: Klik hier EnzoKnol Vlogs 1601 t/m 1800: Klik hier EnzoKnol Vlogs 1401 t/m 1600: Klik hier EnzoKnol Vlogs 1201 t/m 1400: Klik hier EnzoKnol Vlogs 1001 t/m 1200: Klik hier EnzoKnol Vlogs 801 t/m 1000: Klik hier EnzoKnol Vlogs 601 t/m 800: Klik hier EnzoKnol Vlogs 401 t/m 600: Klik hier EnzoKnol Vlogs 201 t/m 400: Klik hier EnzoKnol Vlogs 1 t/m 200: Klik hier Minecraft Seizoen 3: Klik hier Minecraft Seizoen 2: Klik hier Minecraft Seizoen 1: Klik hier Minecraft mini games: Klik hier EnzoKnol Meetings: Klik hier vette peace ?
Some classic flashpoints from the Interlagos archives! For more F1® videos, visit Klik hier F1®: Klik hier #BrazilGP
Wekelijks livegesprek gesprek met de minister van Financiën, Sigrid Kaag. Er wordt ingegaan op financieel-economische onderwerpen en alles wat daarbij komt kijken.
Hoe nu verder met Alfred Schreuder? De mannen aan tafel spraken hier uitgebreid over na. ? Abonneer je nu op het YouTube kanaal van Ziggo Sport om alle uitzendingen terug te kijken ? Klik hier Rondo is het voetbal, voetbal en nog eens voetbal dat de klok slaat. Aan tafel bij Wytse van der Goot sluiten analisten als Marco van Basten, Youri Mulder, Ruud Gullit, Aad de Mos en Jan van Halst regelmatig aan om over de actualiteit van het nationale en internationale voetbal te discussiëren. Voor alle samenvattingen, interviews en talkshows van Ziggo Sport kun je kijken op ZiggoSport.nl ? Klik hier meer Ziggo Sport? Bekijk ook onze andere social media kanalen: ? Twitter | Klik hier Facebook | Klik hier Instagram | Klik hier #rondo #talkshow
A scary moment for Kimi Raikkonen as an error by the McLaren pit crew sees fuel spray into the path of the oncoming Finn in his Ferrari at the 2009 Brazilian Grand Prix. For more F1® videos, visit Klik hier F1®: Klik hier #BrazilGP
Verkenning van de nabije toekomst van de Europese Unie met hoogleraar eigentijdse Europese geschiedenis Mathieu Segers. Nu de oorlog aan de Europese Oostgrens langer duurt rijst de vraag: hoe zal de Unie van morgen eruitzien? Wordt het niet de hoogste tijd voor een versnelde toetreding van Oost-Europese landen tot de Unie, militaire versterking en betere arbeidsomstandigheden voor Oost-Europese werknemers? Sinds het Verdrag van Maastricht (1992) is de Unie steeds 'Oost-Europeser' geworden, maar bleef het Oosten ver weg, zowel in afstand als in mentaliteit. De waarden waar West-Europa prat op gaat, lijken vooral te gelden voor het Westen zelf.
Woensdagavond (20.00 uur) staat het verplaatste uitduel met Ajax op het menu. We blikken vooruit met hoofdtrainer Phillip Cocu en aanvoerder Matúš Bero.
Het vragenuurtje tijdens de dinsdagmiddagvergadering van de Tweede Kamer, waarin Kamerleden vragen stellen aan een bewindspersoon.
Wie gaat Louis van Gaal meenemen naar Qatar? De mannen aan tafel spraken hier uitgebreid over na. ? Abonneer je nu op het YouTube kanaal van Ziggo Sport om alle uitzendingen terug te kijken ? Klik hier Rondo is het voetbal, voetbal en nog eens voetbal dat de klok slaat. Aan tafel bij Wytse van der Goot sluiten analisten als Marco van Basten, Youri Mulder, Ruud Gullit, Aad de Mos en Jan van Halst regelmatig aan om over de actualiteit van het nationale en internationale voetbal te discussiëren. Voor alle samenvattingen, interviews en talkshows van Ziggo Sport kun je kijken op ZiggoSport.nl ? Klik hier meer Ziggo Sport? Bekijk ook onze andere social media kanalen: ? Twitter | Klik hier Facebook | Klik hier Instagram | Klik hier #rondo #talkshow
Amerika-kenners Eva Vlaardingerbroek en Yernaz Ramautarsing over de spannende midterm-verkiezingen in de Verenigde Staten vandaag. * Paul Boonefaes, auteur van het boek Zwijg! over het normaliseren van obesitas. * De ON!-peiling over de nieuwe pensioenwet * De Column van Arnold.
It's an F1 Sprint weekend which could shake up the championship order. Perez v Leclerc, Ferrari v Mercedes and McLaren v Alpine are just some of the battles being fought in Brazil. Tom Clarkson, Damon Hill and Jolyon Palmer discuss them all. Plus, Jolyon's take on Max Verstappen's dominant season, a possible re-union for his former teammates Kevin Magnussen and Nico Hulkenberg at Haas in 2023 and Lewis Hamilton's resurgence in 2022. Then, in Ask Damon, the 1996 world champ remembers the time he fought Ayrton Senna for the win in Brazil. More episodes: Klik hier more F1® videos, visit Klik hier F1®: Klik hier #BrazilGP
Nooit meer Champions League of nooit meer een WK? De mannen aan tafel spraken hier uitgebreid over na. ? Abonneer je nu op het YouTube kanaal van Ziggo Sport om alle uitzendingen terug te kijken ? Klik hier Rondo is het voetbal, voetbal en nog eens voetbal dat de klok slaat. Aan tafel bij Wytse van der Goot sluiten analisten als Marco van Basten, Youri Mulder, Ruud Gullit, Aad de Mos en Jan van Halst regelmatig aan om over de actualiteit van het nationale en internationale voetbal te discussiëren. Voor alle samenvattingen, interviews en talkshows van Ziggo Sport kun je kijken op ZiggoSport.nl ? Klik hier meer Ziggo Sport? Bekijk ook onze andere social media kanalen: ? Twitter | Klik hier Facebook | Klik hier Instagram | Klik hier #rondo #talkshow
Train uw brein. Naarmate iemand ouder wordt, wil het geheugen nog wel eens iets minder scherp worden. Dit programma geeft u de kans om het geheugen te trainen. Met eenvoudige oefeningen en opdrachten leert u binnen de kortste keren weer meer te onthouden dan u gewend was.
Wilt u investeren in uw gezondheid? Meedoen betekent dat u al een kwartier beweegt van het aanbevolen dagelijkse half uur.
Te gast zijn voorzitter MKB Nederland Jacco Vonhof, burgemeester Haarlemmermeer Marianne Schuurmans en Amerikadeskundige Raymond Mens. Met hen hebben we het over de energietransitie van het MKB, de asielwet en over de midterm-verkiezingen in de VS.
Magazine boordevol boeiende en zomerse visavonturen. Het 'Vis TV XL'-team laat zien hoe spannend vissen is en hoe mooi Nederland is als sportvisland.
Jong PSV weet niet te winnen in de thuiswedstrijd tegen Almere City. ?SUBSCRIBE NOW Klik hier on notifications (Hit the bell!) ?FOLLOW US Twitter: Klik hier Facebook: Klik hier Klik hier Snapchat: Klik hier Klik hier
Samenvatting van het Keuken Kampioen Divisie-duel tussen Jong AZ en Roda JC op het AFAS Trainingscomplex. Scoreverloop: 40. Buurmeester 1-0, 45. Barasi 2-0. Opstelling Jong AZ: Sem Westerveld; Robin Lathouwers (82. Jurre van Aken), Wouter Goes, Misha Engel, Sem Dekkers; Peer Koopmeiners (74. Lewis Schouten), Fedde de Jong, Zico Buurmeester; Mayckel Lahdo (66. Iman Griffith), Yusuf Barasi, Myron van Brederode. Opstelling Roda JC: Moritz Nicolas; Guus Joppen, Boyd Reith, Ted van de Pavert, Xander Lambrix; Arjen van der Heide (59. Lennerd Daneels), Niek Vossebelt (59. Lennard Hartjes), Phil Sieben (59. Teun Bijleveld); Romano Postema (59. Mohamed Mallahi), Dylan Vente, Bryan Limbombe. ? Abonneer je op het YouTube-kanaal van AZ! Klik hier Volg AZ ook via: ???? Facebook | Klik hier Twitter | Klik hier Instagram | Klik hier TikTok | Klik hier AZ eSports | Klik hier
Bumba, Bumbalu en Bumbina verkennen samen met al hun vriendjes op een grappige, wonderlijke en educatieve wijze de wereld waarin ze zich bevinden.
Pino is ballenjongen. De anderen spelen met een bal. En alle ballen die zij misslaan brengt Pino weer terug.
Fara Bellinga #5 Klik hier FILM Klik hier 6U NiEUWE VLOG DUIMPJE OMHOOG ABONNEER GRATIS OP ONZE KANALEN! ? Klik hier or Klik hier BELLiNGA'S SHORTS ????Klik hier KANALEN: (upload als uitkomt) Luan Bellinga: Klik hier Bellinga: Klik hier Bellinga: Klik hier Bellinga: Klik hier OP STELTEN" De Bellinga's (OFFICIAL MUSIC VIDEO)) Klik hier “FIËSTA” - De Bellinga’s [OFFiCiAL MUSiC ViDEO] Klik hier “DANSEN” ???? - Luan Bellinga [OFFiCiAL MUSiC ViDEO] Klik hier ???? - Lucilla Bellinga [OFFiCiAL MUSiC ViDEO] Klik hier KERSTMiS ( als we samen zijn) ???? - De Bellinga’s [OFFiCiAL MUSiC ViDEO] Klik hier MiJN ALLERBESTE VRiEND ?? - Lucilla Bellinga & KADO [ OFFiCiAL MUSiC ViDEO] Klik hier HET VERGETEN PIETJE - Luan Bellinga, Coole Piet & Danspiet [OFFiCiAL MUSiC ViDEO] Klik hier ???? "HERRiE" ???? - Luan Bellinga [OFFiCiAL MUSiC ViDEO] Klik hier SAMEN DE WERELD AAN Klik hier iK KAN NiET WACHTEN ???? -Lucilla Bellinga Klik hier PANIEK OP HET KASTEEL Luan Belllinga Klik hier VRiENDENBOEKJE ???? Klik hier ONS BELLiNGA BOEK ( best seller!) ???? Klik hier BEKIJK HiER "LUCKY LUAN” (de serie) ???? Klik hier COWBOY (Vet Geweldig) ???? - Luan Bellinga [OFFiCiAL MUSiC ViDEO] Klik hier VAN SiNT ???? - Luan Bellinga & Coole Piet [OFFiCiAL MUSiC ViDEO] Klik hier OMHOOG ???? - Luan Bellinga [OFFiCiAL MUSiC ViDEO] Klik hier BELLiNGA'S - Droomboom ????(Officiële videoclip) Klik hier BELLiNGA'S - Volg je hart ???? (Officiële videoclip) Klik hier zijn Daniel 42 Fara 34 Luan 10 Lucilla 7, Luxy 3 ,Lucius 1 Woezel Pip Klik hier #FAMILIEVLOGGERS.NL Daniel@Bellinga.TV of bel 0031651896005 ? Klik hier MAIL STUREN? Bellinga International Management t.a.v. De Bellinga's van FamilieVloggers.nl Rolderdiep 18 8032 TM Zwolle Nederland 6 nov 2013 1e vlog: Klik hier Movie 2021: Klik hier Movie 2020: Klik hier Movie 2019: Klik hier Movie 2018: Klik hier Movie 2017: Klik hier Movie 2016: Klik hier Bellinga Movie 2015: Klik hier & Daniel maken al graag 10 jaar lang een daily video dagboekje. Het word dus niet special gemaakt voor kinderen, maar voor ons zelf, herinneringen te kunnen opslaan voor ons en de kinderen voor later. En is niet bewust voor boven de 18 jaar en ouder gemaakt. Al onze videos voldoen volledig aan de Youtube Family and Childproof guidelines. Video bevat geen betaalde samenwerking. Voor informatie over richtlijnen, Klik hier
Het laatste nieuws uit binnen- en buitenland en het weer, speciaal voor de jonge kijkers, met gebarentaal.
Michael Moore joined Alex Witt to talk about why he is optimistic that the Democrats will keep both the House and Senate following the 2022 Midterm Election.
Met het laatste nieuws, gebeurtenissen van nationaal en internationaal belang en de weersverwachting.
Abonneer op ons YouTube-kanaal via Klik hier Volg Heracles Almelo ook op: Klik hier Klik hier Klik hier ???? En de Heracles Almelo App
